×

Uzaktan Yardım ProgramlarıVerim Ticari Smart Ön Muhasebe programı Fatura, Stok Takibi, Depo gibi bir çok özelliği kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Kolay Menü Yapısı
  • Hızlı & Pratik Kullanım
  • Barkod Sistemlerine %100 uyumlu
  • Üst Paketlere geçme imkanı

Verim Ticari Smart Ön Muhasebe Programı

Büyümeye başlamış şirketler ve küçük ölçekli firmalar için ideal ön muhasebe ve barkod yazılımı olup yaklaşık 19 farklı sektörde kullanımı olan verim ticari smart bu konuda birçok referansı olan bir  programdır.

Verim Smart ön muhasebe programı başlıca kullanıldığı sektörler; Tekstilciler, tekstil üreticileri, toptancılar, parekendeciler, marketler, müteahhitler, medikalciler, mobilyacılar, hukuk ve müşavirlik ofisleri, yayıncılık sektörü, üreticiler, yedek parçacılar, beyaz eşya satıcıları gibi  değişik muhasebe, barkod ve üretim konusunda ihtiyaç duyulan birçok sektöre hizmet vermektedir.

Verim Ticari Smart ön muhasebe programı serisi sahip olduğu entegrasyon modülleri sayesinde, yazarkasa, kantar, sanayi cihazları, Web siteleri ile entegre çalışabilir, işinizi tek elden zahmetsizce yönetebilirsiniz. Verim Smart ön muhasebe programı, Verim Basic ön muhasebe programına göre çok daha fonksiyonel özellikler içeren, daha ayrıntılı hesaplar ve profesyonel rapor ve analiz modülü içeren, insan hatasını ortadan kaldırmak için bazı otomatik iş özellikleri olan bir programdır.

TOP