×

Uzaktan Yardım ProgramlarıSAMBAPOS

SambaPos Adisyon Sistemi müşteriden siparişin alınması, üretilmesi, servis edilmesi ve ödemenin alınması işlemlerinin bir düzen içerisinde hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar.

Sambapos Restorant Otomasyonu ve Adisyon Sistemleri

Sambapos

Açık kaynak kodlu  Sambapos Restorant otomasyonu programı ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz. Siparişlerinizi tercihinize göre, el terminali, dokunmatik ekran, müşteri tanıma özelliği ile siparişlerinizi pratik şekilde alabilir, sipariş esnasında oluşabilecek hataları tamamen engelleyebilirsiniz.

Sambapos Programını Özellikleri

 •    Dokunmatik ekranlar üzerinde grafik arayüz ile çalışan ve kartlarla  yetkilendirilmiş garson kullanımı
 •    Microsoft SQL Server veritabanı sayesinde güvenli bilgi erişimi
 •    Kablosuz el terminalleri üzerinde grafik arayüz ile hızlı ve kolay sipariş  girişi
 •    Caller ID cihazlarıyla arayan müşterinin bilgisine anında erişim
 •    Masa ve organizasyonlar için gelişmiş rezervasyon yönetimi
 •    Paket gönderim ekranları sayesinde motorcu performans takib
 •    Günlük harcamaların yönetim
 •    Uzak bir noktadan internet üzerinden erişim
 •    Müşteri cari hesaplarının takibi
 •    Kartlı müşteri takibi sayesinde önce öde sonra kullan uygulamas

Sambapos un İşletmenize Getirdiği Faydalar:

- SambaPOS sayesinde işletmenizin kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Sambapos adisyan sistemi

Modern tasarımı, basit ve anlaşılır kullanıcı ekranları ile  işletmenizde atılan her bir adımı takip edip, talep ve istekleriniz doğrultusunda müdahale edebilir ve önlemler alabilirsiniz. Sambapos’un  raporlarımdan yola çıkarak oluşturduğunuz analizlerden faydalanıp işletmeniz için hayati stratejiler geliştirebilirsiniz.

 -SambaPOS Restaurant Adisyon Programı sayesinde müşterilerinizin memnuniyeti ve işletmenizin verimini arttırırken sipariş esnasında  oluşan aksilikleri tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. SambaPOS işletmenizin karşılaşabileceği her türlü senaryoya ve yaşayabileceği her  gelişmeye uygun özelleştirilebilir bir adisyon sistemidir.

Sambapos un Detaylı Kullanım Şekilleri:

 -Restaurantlar

SambaPOS, masaya servis yapan uzun oturumlu restaurantlarda; dokunmatik ekranlar, tabletler veya el terminalleri ile alınan siparişler termal yazıcılarla mutfağa yönlendirilmekte ve işletmecilerin en çok mağdur olduğu sipariş ile ilgili sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Gün sonunda işletmeciler raporlarına bakarak hangi üründen ne kadar satıldığını, hangi çalışanının ne kadar satış yaptığını, hangi ürünün revaçta olduğunu, hangi ürününün gözden düştüğünü takip ettiği gibi belirli periyotlarda aldığı raporlarla da satılan ürünlerin o periyotta ne kadar gelir sağladığını takip edebilmektedirler. Bunun yanında özelleştirilebilir yapısıyla SambaPOS; taneli ürünlerde stok takibi yaptırabildiği gibi reçeteli ürünlerde de stok takibi sağlamaktadır. Bunun yanında açık hesap kullanıldığı durumlarda SambaPOS, gelişmiş adisyon takip sistemi ile geriye dönük adisyonları kayıt altında tutar ve işletmecilere rahat bir nefes aldırır.

    -Cafeler

SambaPOS; masaya servis yapan cafelerde bar ve mutfak gibi sipariş noktalarına dokunmatik ekranlar, tabletler ve el terminalleri aracılığıyla hızlı bir şekilde siparişler yollanır ve geri dönüş te yine hızlı bir şekilde sağlanır. Stok takibi, açık hesap takibi gibi işletme için önem arz eden bilgiler de yine SambaPOS tarafından raporlarla takip edilir.

  -Barlar

SambaPOS; kontrol edilmesi zor, bilinçli ya da bilinçsiz kaçağın en çok olduğu, hızlı direk satış ve masaya servisin yapıldığı kalabalık barlarda özelleştirilebilir yapısı ile işletmecilerin üzerinden büyük bir yük almaktadır. Aynı anda hem hızlı satış hem de dokunmatik ekranlar ya da el terminalleri yardımıyla masaya servisin devam etmesi bu sistemde mümkündür. Garsonlar müşteri döngüsünün çok olduğu saatlerde bara gitmeden el terminalleri veya tabletler ile kalabalıktan siparişleri toplar, bardan yazıcı aracılığıyla çıkan siparişler müşterilere hızlı bir şekilde ulaştırılır. Böylece barmenlerin ve garsonların parayla ilişkisi kesilir. Gün sonunda alınan raporlar doğrultusunda da satışlar ve stoklar arası uyum kontrol edilir. SambaPOS ön ödemeli satışlarınız için kartlı sistem yardımıyla olanak sağlar

   -Fast Food

Direk Satış,Take-away(gel-al) veya paket servis yapan işletmelerde müşteriler hızlı bir şekilde satışın gerçekleşmesini ve geri dönüşünde yine hızlı ve sessiz bir şekilde olmasını isterler. SambaPOS, bu tür işletmeleri kaldırabilecek yapısı ve özelleştirilebilir arayüzü ile işletmelerin bir numaralı seçimi olacaktır. Caller ID ile uyumlu yapısı ile müşterilerinize ayrıcalık yaşatabilirsiniz. Gün sonu raporunda paketçilerinizin ne kadar servis yaptığını da kontrol edebilirsiniz. Yine gün sonu raporlarında paket servis departmanının diğer departmanlardan farklı olarak bilgilerini raporlarda görebilirsiniz.

   -Pastaneler

Pastaneler hızlı satış ve adisyon mantığının bir arada olduğu mekanlardır. Bu iki farklı departmanda yapılan işlemlerin tek bir rapor başlığı altında toplanması için özelleştirilen SambaPOS sayesinde olmuştur. Basit ara yüze sahip hızlı satış ekranı farklı iki program kullandırmadan kullanıcılara kolaylık sağlarken, işlemleri hızlı biten müşteriler ise memnun bir şekilde işletmeyi terk etmektedir. Bunun yanında programa entegre edilebilen terazi de işletmeye hizmet kalitesi sağlamaktadır. İşletme hızlı satışı devam ettirirken bir yandan da adisyonlarını takip etmekte ve orada bulunan müşterilerine el terminalleri veya tabletlerle kaliteli hizmet sunmaktadır.

 1. Fırınlar
 2. Lokantalar
 3. Kulüp-Dernekler
 4. Oteller
 5. Tatil Köyleri
 6. Eğlence parkları

Go-Kart gibi sıra ve araç mantığı ile müşterilerine hizmet veren işletmelerde kağıt ile sıra yazdırma mantığı günümüzde işletmelerin müşteri memnuniyetsizliğinden dolayı tercih etmediği bir mantıktır. SambaPOS, özelleştirilebilen yapısı ile işletmecilere modern bir çözüm sunmaktadır. Dokunmatik ekran ve termal fiş yazıcısı sayesinde müşterilere hem sıra numarası hem de kullanacakları araç bilgisini bir çıktı olarak veren program bu tarz eğlence sektöründeki işletmecilerin vazgeçilmezlerinden birisi olmuştur.

-Kuaförler

Bir restaurant adisyon takip programı olmasına rağmen SambaPOS yapılan özelleştirmelerle kuaförlerde yapılan hizmetlerin takibini, elemanların performansları, müşterilerin takibi gibi kuaförler için kritik önem taşıyan konulara açıklık getirmiştir. Dokunmatik ekran ve termal yazıcı yardımıyla müşteri memnuniyetini ve çalışan performansını takip eden işletmeciler ise bu programdan memnuniyetlerini açık dille ifade ediyorlar. Dokunmatik ekran yerine tablet yada el terminali gibi çeşitli şık otomasyonlar da bu sektörde şıklık yarışına giren kuaförlerin en büyük tercih sebeplerinden sadece birisi.

TOP