×

Uzaktan Yardım ProgramlarıÇelik Kapı Üretim Takip Programı ile Satın alma süreçlerinden Sipariş, Üretim takip ve Ürün teslimine kadar Komplike bir sistem sunmaktayız.

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date

Müşteri Tanımlama Ekranı

Çelik kapıcılar için özel olarak uyarlanmış olan imalat yazılımı ile binlerce renk, ebat, kulp, kaplama, kilit seçeneğini bu çok alternatifli yapısını tekliften-siparişe, üretimden-depoya, stoktan-sevke kadar, kurduğumuz üretim takip sistemi aracılığıyla birkaç tuşla yönetebilirsiniz. Çelik kapı üretiminde ilk kez uygulanan yapısı, siparişin ürüne dönüşme süresini yüzde 50’ye varan oranda kısaltabilir hem iş gücünden hemde işletmeniz açısından karlılık ve maliyet konusunda raporlar alabilir firmanızın bugünü ve geleceği hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

Ürünü Özel BARKOD

ERP sisteminde Çelik kapıların takibini sağlayabilmek için her ürüne özel isimlendirme ve BARKOD oluşturulur bu sayede ürün bazlı üretim raporları oluşturulabilir ve Üretim aşamalarında takibi tek ekranda sağlanabilir.

Teklif & Sipariş Onay Takibi

Cari ve stokları oluşturulan reçetelerle üretime hazırlanan Çelik kapılar oluşturulan veya seçilen cari için sipariş ve teklif olarak yeni kayıt oluşturulur. Oluşturulan kayıt Cari veya Bayi’ye dönük geçmiş sipariş ve teklif sistem takibini sağlamış ve onaylanan siparişler üretime sevkedilmeye hazırlanmış olur.

Üretim Detay Ekranı

Üretim detayları Verilen Teklif veya Çelik kapi uretim sistemi üretim detay ekranı Alınan Siparişlerden oluşturulur. Verilen Teklif veya Alınan Sipariş girilirken ürün maliyeti muhasebe kayıtlarına göre anlık olarak sistem tarafında hesaplanır ve teklif yada siparişe otomatik aktarılır. Siparişi alınan Ürünün Üretim detayı Ürüne , Ürün Modeline , Müşteriye göre varsayılanlaştırılabilir veya sistem üzerinden müşteri taleplere göre seçilerek üretim planı oluşturulur.

Sipariş Detaylandırma

Üretim detayları Verilen Teklif veya Çelik kapi uretim sistemi üretim detay ekranı Alınan Siparişlerden oluşturulur. Verilen Teklif veya Alınan Sipariş girilirken ürün maliyeti muhasebe kayıtlarına göre anlık olarak sistem tarafında hesaplanır ve teklif yada siparişe otomatik aktarılır. Siparişi alınan Ürünün Üretim detayı Ürüne , Ürün Modeline , Müşteriye göre varsayılanlaştırılabilir veya sistem üzerinden müşteri taleplere göre seçilerek üretim planı oluşturulur.

Üretim Detayı

Üretim detay kısmı girilen ve üretime hazırlanan siparişler farklı renklerde gösterilerek üretim aşamalarına hazırlanmış olur. Üretim başlangıcında ki renkli ekranlar ile üretim detaylarındaki hata ve eksikler en aza indirilmiş olur.

Sipariş Teklif Onay Formu

Alınan Sipariş Formu firmaya özel tasarlanan özgün şablonlar ile yazdırılabilir , sistem üzerinden müşteriye mail atılabilir veya fax çekilebilir. Bu sayede müşteri veya Bayi onayladıktan sonra sipariş üretim aşamasına yönlendirilebilir.

Ürüne Özel Sipariş Formu

Üretim aşamalarında Çelik Kapıların sipariş detaylarını Çelik kapı üretim sistemi üretim formu takip edebilmek için her ürün özel ayrı ayrı sipariş formu oluşturabilirsiniz. Bu formları ihtiyaç halinde farklı tasarımlar ile yazdırabilir ve üretim takibi sağlayabilirsiniz.

Tek Ekranda Takip Kolaylığı

Alınan Sipariş Yada Verilen Teklifler Sipariş Teklif işlemleri modülünden izlenebilir Verilen Teklifler tek ekrandan filtrelenebilir ve Siparişe çevrilebilir.

Sevkiyat Planlama Ekranı

Sipariş Detayları ekranından tüm siparişlerin Çelik kapı alinan siparişler ve sevkiyat takip ekranı durumları içerikleri kontrol edilebilir üretimi bitenlerin sevkiyat planlaması tek ekrandan filtrelenerek ile yapılabilir.

Üretim Planlama

Yetkili kişi tarafından onaylanan siparişler üretim planlama ekranına düşer Ürünler ürün cinsine , modeline göre üretime sevk edilir

Malzeme İhtiyaç Planı

Üretilecek ürünler için MRP Malzeme İhtiyaç Çelik kapı üretimi için tedarik listesi oluşturma ekranı Planlama Modülü otomatik olarak stok mevcutlarını minimum maksimum stok seviyelerini kontrol ederek tedarik listelerini ürün gruplarına göre oluşturulabilir.

Depo Tedarik Listesi

Ürün gruplarına göre oluşan tedarik talepleri satınalma personeli tarafından alınan teklif veya verilen sipariş fişlerine dönüşerek ürün alım süreci başlamış olur verilen siparişler depo modülü ile sistemli kontrollü ürün kabulü yapılır.

Ürün Alım Süreci

Ürün gruplarına göre oluşan tedarik talepleri Tedarik edilecek ürünlerin siparişe verilme ekranı satınalma personeli tarafından alınan teklif veya verilen sipariş fişlerine dönüşerek ürün alım süreci başlamış olur verilen siparişler depo modülü ile sistemli kontrollü ürün kabulü yapılır.

Bant Üretim Takibi

Üretim Modülünde her bölüm kendi yapacağı iş emirlerini görür iş planını yazdırabilir yada anlık sistem bilgisayarları üzerinden iş emirlerini bir sonraki aşamaya ilerletir

Tek Ekranda Aşama Takibi

Tüm üretim tek ekranda aşamalarına göre raporlanabilir süreç ve öncelik planlaması yapılabilir.

Sevkiyat & Ürün Barkodu

Ürünler Son aşamada kalite kontrol yapılınca üretim süreci biter ürün paketleme devreye girer ve sistem tarafından sevkiyat ve ürün barkodları oluşur

İrsaliye & Faturalandırma

Ürünler yapılan sevkiyat planına göre hafızalı barkod Çelik kapı üretim sistemi sevkiyat planlama ekranı okuyucular yada el terminalleri aracılığıyla barkodları okutularak sevk edilir irsaliyesi , depo çıkış formu veya satış faturası basılarak muhasebeleştirilir.

İleri Seviye Raporlama Seçenekleri

İleri seviye raporlama araçları ve yüzlerce rapor tasarımı ile istediğiniz verilere ulaşabilirsiniz.

TOP