×

Uzaktan Yardım ProgramlarıMezbaha Kesim Otomasyonu

Mezbaha Kesim Otomasyonu Kulak numarası ile kesiminden parçalanmasına tüm ürünlerin barkodlanmasına kadar komplike bir Mezbaha kesim otomasyonu sunuyoruz.

Et ve et ürünlerinde izlenebilirlik sistemleri

Gıda endüstrisinde izlenebilirlik, akılda hiçbir soru bırakmayacak şekilde “Çiftlikten sofraya” diye tanımlanan bütün gıda zincirindeki tüm aşamalarda irtibatı sağlamalıdır. Et ve et ürünleri sektöründe bu aşamalar, eti için beslenecek hayvanın mezbahada kesimi, karkas parçalama üniteleri, et ürününe sucuk, salam, vs dönüştürülecekse işleme ve üretim prosesleri, ambalajlama, paketleme, sevkiyat, depolama, satış ve tüketicinin sofrasına gelinceye kadar uzayan bir zinciri kapsamalıdır.

Geliştirdiğimiz sektörel Erp çözümü Et Üretim Tesislerinin ihtiyaç duyabileceği  ileri seviyede tüm muhasebesel işlemlerini alım satım süreçlerini besili hayvanın kulak numarası ile kesiminden parçalanmasına tüm parçalarının barkodlanmasına  bant bazlı kesimhane bazlı personel bazlı takibine , ürün bazlı maliyetlendirmesine mamul olarak depolanmasına  barkodlu bir şekilde sevk edilmesine yine kesimi yapılan ürünün salam sucuk gibi ürünlere dönüşüyorsa mikser bazlı depo bazlı kulak numarası ile takibine ve akabinde yine ambalajlanıp sevkine kadar olan tüm süreçleri kendi içerisinde bulunduran uçtan uça çözümler sunmaktayız.

Tüm ihtiyaçlarınızı el terminalleri , tabletler, dokunmatik terminaller ile hızlı akıcı ve kolay bir şekilde sizin çalışma şartlarınıza donanım ve yazılımlarımızı uyarlayarak profesyonelce yapmanızı sağlamaktayız.

Mezbaha Kesim Takip Sistemleri İle 

  • Hayvanın Kulak numarasından Hangi Çiftlikten veya Kimden alındığını
  • Et’in Kulak veya barkod numarası ile Hangi firma Tarafından Tüketiciye satışa sunulduğunu
  • Hayvanın Erkek, Dişi veya Büyük Baş, Küçük Baş olduğu Kulak Numarası İle Takib Edilebilirsiniz.

Verim SQL Erp programımız işletmenizin uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılayacak size göre uyarlanabilecek birçok modülden oluşmaktadır içerdiği üretim paketleri ile ürünleri çoklu üretime tabi tutup mamul, yarı mamul, katkı maddeleri kontrolü yaparak sucuk, salam vs. gibi ürünler üretebilir ya da mamul bazında paketleyip soğuk zinciri bozmadan barkodlu bir şekilde el terminalleri üzerinde sevkiyatını sağlayabilir ve tüm bu işlemleri tek bir çekirdek yapı üzerinde planlayabilirsiniz.

 

 

 

Mezbaha Kesim otomasyonu konusunda Sektörün en büyük firmaları bizimle çalıştıkları için kendilerine teşekkür ederiz. Günlük Kesim adedi ile öne çıkan ETCİİ Entegre Et Tesisi A'dan Z'ye Bizim Çözümümüzü kullanmaktadır. Videoyu Seyrederek Sistemimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

TOP