×

Uzaktan Yardım ProgramlarıKayseri Barkod Sistemi

Tek tek kontrol ederek yaptığınız bu iş doğrultusunda, raflarda ki etiketleri güncellemek gerektiğinde, birer birer etiketleri düzenlemek yerine sizlerde Barkod sisteminden faydalanabilirsiniz. Sizlere günümüz koşullarında en iyi teknolojide yapılmış olan barkod sistemi sunar. Birçok mağazada bulunmakta ve kullanılmakta olan bu sistem, işlerinizi hem kolaylaştırır hem de daha iyi hizmet sunma kalitesini ortaya koyar. Birçok işin hızlı birşekilde tamamlanması konusunda yardımcı olan bu Barkod sistemi, öncelikle elle düzenlenen etiketlerin otomatik olarak birkaç tık ile sistemden toplu çıkartılması konusunda işe yarar. Böylelikle sizin de işlerinizin daha hızlı şekilde gerçekleşmesini, fiyat güncelleme dönemlerinde uzun vakitler ayırmak yerine en hızlı şekilde işlerinizi tamamlamanızda büyük ölçüde katkıda bulunur. Barkod sistemi sayesinde her defasında etiketleri çöpe atıp tekrardan etiket yaratmak yerine tek bir etiket ile fiyat güncellemesi olduğunda, sistem üzerinden düzenlemeler yapabileceksiniz. Bu sayede fazlaca uğraşmaz, tek bir tık ile sistemden fiyatları güncelleyebilirsiniz. Sizlere bu kolaylığı ve rahatlığı Kayseri Barkod – Safa Bilişim sağladığı gibi dilediğiniz her zaman firmamız aracılığıyla Barkod sistemine sahip olabilirsiniz.

Kayseri barkod sistemi

Barkod sistemi, ürünlerin bilgisayarlara bağlantılı optik okuyuculu cihazlar ile kimliklendirilmesini öngören bir sistemdir.
Birbirine paralel ve değişik kalınlıklardaki çizgi ve boşluklardan oluşan barkod sembolleri, pek çok kişi tarafından sanıldığı gibi ürünle ilgili bilgileri içermez. Bir numerik ya da alfanumerik dizinin çizgi ve boşluklardan oluşan bir alfabeyle ifade edilmesi diye tanımlayabileceğimiz barkod okunduğunda yalnızca bahsi geçen karakterler dizisi bilgisayara gönderilmiş olur. Bilgisayar ise bu karakterlere karşılık gelen ve daha önceden girilmiş bilgileri ekrana getirir.

Safa Bilişim olarak barkod sistemleri konusunda kayseride birçok referansımız bulunmaktadır. Başlıca faaliyet alanımız olan sektörel barkod sistemleri konusunda uzman akibimizle Market, Mağaza, Depo, Ayakkabıcılar, üretim yapan işletmeler (mobilya, çelik kapı gibi), kırtasiyeler, gibi hızlı satış ve üretim yapan yerlere barkod sistemi kurmakta ve devamında sistem desteği sağlamaktayız.

Barkod sistemlerinde esas olan sistemin hızlı, kolay kullanım ve raporlarla ölçeklenebilir olmasıdır.Verim ticari ön muhasebe programları sayesinde sunmuş olduğumuz çözümlerle size ve işletmenize fark katmaktayız.

Verim ticari ile yapılmış Barkod sistemleri referanslarımız için tıklayın.

TOP